• slideshow1
  • slideshow2
  • slideshow3
  • slideshow4

NLP Uzmanlığından Aktörlüğe

Yorum :0
Kategori : NLP
NLP Uzmanlığından Aktörlüğe

  “Sınırsız Güç” kitabı ile NLP’nin adının, ilkelerinin ve tekniklerinin tüm dünyaya duyulmasını sağlayan Anthony Robbins; 2001’de “Shallow Hal (Alçak Adam)” isimli komedi filminde başrolde yer aldı. Filmin konusuna gelince; Orta yaşlı bir adam olan Hal, babasının ölüm döşeğinde kendisine verdiği nasihat ile hayatı boyunca sadece güzel kadınlar ile ilişki kurmaya çalışan biridir. Ne var ki pek de yakışıklı olmadığından peşinde olduğu kadınlar da ona yüz vermez. Bir gün Hal, egzotik bir adam olan Anthony Robbins adlı adam ile asansörde mahsur kalır. Burada Anthony Robbins, Hal'i hipnotize ederek kadınların sadece iç güzelliklerini görmesini sağlar. Böylece Hal, aslında son derece şişman bir kadın olan Rosemary'nin iç güzelliğini gördüğü için onu son derece çekici biri olarak görmeye başlar. 

     Anthony Robbins, ayrıca Amerika’nın sevilen Roseanne dizisinde 1997’de rol aldı. Yine televizyon dizisi “Larry King Live” dizisinin 2005 yılında yayınlanan bölümlerinden iki tanesinde de rol aldı. 1994 yapımı “Reality Bites” filminde ve aynı yıl yayınlanan "Clive Anderson Talks Back" isimli dizide de rol alan Anthony Robbins’in, oynadığı tüm film ve dizilerde canlandırdığı kahraman yine kendisiydi. Anthony Robbins, Anthony Robbins olarak rol alarak; yaptığı işi ve kimliğini bu kez de insanların beğeniyle izledikleri diziler ve filmler aracılığıyla tanıtmış oldu.

 

Bu yıl Anthony Robbins’in organizasyonlarına gelince;

 

“Unleash The Power Within-Discovery Camp (İçinizdeki Gücü Serbest Bırakın – Keşif Kampı” konulu eğitim kampı; kısıtlayıcı inançların yıkılması, korkuları aşmak, gerçek arzuyu ortaya çıkarmak gibi konuları içeriyor. Bu kampa dünyanın birçok yerinden yüzlerce insan katılıyor ve grup çalışmaları ile içinde ateş yürüyüşünün de yer aldığı, kişinin inançlarını yeniden organize etmesini amaçlayan, imkansızı başarabileceğini yaşamasını sağlayan birçok aktivite yer alıyor.

 

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - - - - - - - - -
NLP Uzmanlığından Aktörlüğe başlıklı 2623 kişi tarafından okundu ve 0 kişi tarafından yorumlandı

Bir Yorum Yazın

  
 
3+2 İşleminin Sonucu