• slideshow1
  • slideshow2
  • slideshow3
  • slideshow4

Kuantum ile Mutluluğa

Yorum :1
Kategori : Kuantum
Kuantum ile Mutluluğa

 İnsanlar kendilerini kafalarında belli şeylerle koşullandırmışlardır. Fakirliğin kaçınılmaz kaderleri olduğuna, zenginliğin ahlaksızlık olduğuna ya da paranın çok büyük zahmetlerle elde edildiğine, çok çaba sarf etseler de çok az para elde edebileceklerine koşullandıkları için zenginliği elde edemezler. Önce zenginliği ve paranın iyi bir şey olduğunu kabul etmeliyiz.

Kuantum düşünce uygulamaları bu tanışmadan sonra artık yeni yaşamı kurabilmemiz, yeni düşünce tohumlarını ekerek yeni gerçekliğimizi yaratma fırsatları sunmaktadır.

Doğal yasalarla uyumu sağladığımız ölçüde yaşantımıza sağlık, bolluk, bereket, bizi geliştirecek insanlar ve olanaklar akmaya başlar. Bütün bu oluşumlar tam ihtiyaç duyduğumuz anda, ihtiyacımız kadar ve kullanabileceğimiz ölçüde gelmeye başlar.

Öz benliğimiz ile iletişim kurabildiğimiz ölçüde evrensel bilgelik merkezimizden bize rehberlik edecek mesajları her zaman rahatça alacağımız için başka bir kişiye, rehbere, guru ya veya öğretiye muhtaç olmadan kendi yaşamımızın efendisi olmayı başarabiliriz.

Kuantum Düşünce Tekniği uygulama seansları alan kişi; yaşadığı olaylar ile kendi düşünce kalıpları arasındaki değişmez paralel bağı fark eder. Şu anda yaşamakta olduğu her şeyin geçmişte yarattığı inanç kalıplarından oluştuğunun farkına varır. Kuantum Düşünce, sağlıklı ve güçlü bir beden için de uygun bir zemin hazırlar. Bizim düşünce ve kabullenişlerimiz direkt olarak bedene etki yapar. Bedenimiz aslında bir enerji okyanusundan başka bir şey değildir. Korku, kaygı, öfke, suçluluk duyguları bütün hücrelerimizin beslendiği enerjide azalmalar yol açar. Kuantum Düşünce kişiler arası iletişimin enderin boyutunu sunar bize. Ortak İnsanlık alanında gerçekleşen bu iletişim derin ve etkili bir uzlaşma sağlar.

Geçmişte yaşanılan her olay deneyim yada bilgi, beyin hücrelerinin içinde bir takım protein zincirlerinin oluşmasına yada bir çeşit yolların oluşmasına neden olmaktadır. Bu yollardan daha sonra düşünce oluşumu ve yönetimi esansında elektronik sinyaller rahatlıkla geçerek çeşitli kararların alınmasını yada alınamamasını ve uygulanmasını sağlarlar. Örneğin iğne battığında acı hissini yaşamamızın yada çok sevdiğimiz bir tatlıyı yediğimiz zaman mutluluk hissini yaşamamızı sağlayan bu elektronik sinyal bağlantılarıdır. Bütün bunlar aslında yaşadığımız olaylara beynimizin getirdiği yorumla ilişkilidir ve bu yorum da beynimize yine geçmişte yaşanan olaylar esnasında öğretilmiştir.

İnsanlar, hayatlarında inandıkları, korktukları, bekledikleri şeyleri yaşıyorlar. Fakat bunun farkında değiller. Hayatlarında olup biten şeylerin gerisinde yatanın kendi düşünce planları olduğunu bilmiyorlar. Biz, insanların beklentileri ve korkuları dolayısıyla yaşadıkları hayatı yarattıklarının farkına varmalarını sağlıyoruz.

 

 

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - -
Kuantum ile Mutluluğa başlıklı 2444 kişi tarafından okundu ve 1 kişi tarafından yorumlandı

Bir Yorum Yazın

  • nalan
    2013-05-24

    Çok doğru tesbitler

  
 
3+2 İşleminin Sonucu