• slideshow1
  • slideshow2
  • slideshow3
  • slideshow4

Kuantum Düşünce Gücü

Yorum :0
Kategori : Kuantum
Kuantum Düşünce Gücü

Düşünce enerjisi, ruhsal bir enerjidir ve bizim şimdiki düşünme fiilimiz anlamına gelmez. Bu sık sık yanlış anlaşıldığı için düşünce gücü yani arınmamış günlük düşünceyle birçok şeyi yaratacağımızı sananlar büyük bir yanılgı içindedirler. Gerçek yaratıcılık günlük düşüncelerin ve isteklerin tümünün silindiği, bir tür meditatif noktada başlar. Kuantum fiziğinde parçacıkların sıçrama yaptıkları boşluk noktası gibi. Bu bilgileri gerçekten araştırmadan, populist akımların peşinden koşarak çekim yasasını kişisel menfaatler uğruna düşük seviyeli amaçlar için kullanmaya kalkanlar; öncelikle ilk yakın çevrelerine karşı bir türlü gerçekleşmeyen istekleri hararetle savunmaları ve "iste senin de olsun" felsefesine cahilce kapılmış olmaları yüzünden küçük düşmeye mahkumdurlar.

Kuantum düşünce tekniği, hayata evet diyenlerin kişisel gelişim mekânı olacaktır. Düşünce felsefesinin yardımıyla sanat ruhunun derinliklerinde var olan yaratıcı gücün açığa çıkmasını kişinin kendisi sağlayabilir. Pozitif sanat gücünün işlevsel faaliyetlerini uygulamak için, içimizde var olan olumlu duyguları kullanmak gerekir. Hayat yolunda yol alan insanoğlu, kendi kaderini çizme hakkına sahip olduğu halde kaderin ellerine kendini bırakmasının doğru olduğuna inanması mümkün değildir.

Düşüncelerimizi yaratıcı ve dönüştürücü biçimde kullanma becerisidir. Kuantum Düşünce evrenin işleyişini yöneten doğal yasaları kavramayı, o yasalarla uyum içinde olmayı ve bu yasaları en bilinçli ve yaratıcı biçimde kullanabilmeyi içerir.

 Kuantum Düşünce gücünü evrensel ilkelerden alır. Yani tamamen doğal düşünme ve yaratma süreçlerini harekete geçirir. Gücünü evrensel yasalardan aldığı için doğal, herkes tarafından uygulanabilir ve sonuçları da ” mucizevi ” dir.

 Kuantum Düşünce bilgileri ve uygulamaları ile kazandığımız yeni yaşam görüşü ve yaşam biçimi bizim yeni gerçekliğimizi oluşturmaktadır.

Bu bilgiler bir kere kazanıldıktan sonra ve o bilgilerin gerçekliği yaşam içinde her fırsatta kendini doğruladıkça yaşamımızın nasıl kökten ve olumlu değiştiğini görebiliriz.

Ne istediğini bilen, kim olduğunu bilen ve evrensel güçlerle uyum içinde, kendi öz varlığından güç alan bir kişinin yaşamının tüm yönlerinde olumlu değişimler olacaktır.

Hayatımız, yapmış olduğumuz bilinçli yada bilinçsiz seçimlerden oluşmaktadır. Bilinçsiz yaptığımız şeyleri daha doğru bir şekle sokabilmek, iç dünyamızı temizlemek için bizi engelleyen enerjiden kurtulmak gerekir.

Yaşadığımız olumlu, olumsuz olaylardan derin etki gösterenler bilinçaltımıza kayıtlıdır. Gerek kendimizle gerek toplumsal olaylar ile birlikte sağlığımızı, başarımızı, mutluluğumuzu engelleyen düşünce, negatif bilinçaltı düşüncelerimizdir.

 

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - - - - - -
Kuantum Düşünce Gücü başlıklı 4132 kişi tarafından okundu ve 0 kişi tarafından yorumlandı

Bir Yorum Yazın

  
 
3+2 İşleminin Sonucu